ATRIUM HOTEL 3*+

Pefkohori
 

ЦЕНА ЗА СОБА|ДНЕВНО|ПОЛУПАНСИОН

 3

 3

 3

 3

 3

Тип на соба

Услуга

Сместување

16.06.16-30.06.16

01.07.16-17.07.16

18.07.16-17.08.16

18.08.16-31.08.16

01.09.16-30.09.16

DBL

ПП

2Ad

85

98

119

98

85

DBL

ПП

2Ad+1ad

114

132

160

132

114

DBL

ПП

2Ad+1ch(0-1)

85

98

119

98

85

DBL

ПП

2Ad+1ch(2-11)

85

98

119

98

85

DBL

ПП

2Ad+2ch(0-1)

85

98

119

98

85

DBL

ПП

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

85

98

119

98

85

DBL

ПП

2Ad+2ch(2-11)

106

122

148

122

106

DBL

AL

2Ad

111

126

146

126

111

DBL

AL

2Ad+1ad

151

169

196

169

151

DBL

AL

2Ad+1ch(0-1)

111

126

146

126

111

DBL

AL

2Ad+1ch(2-11)

111

126

146

126

111

DBL

AL

2Ad+2ch(0-1)

111

126

146

126

111

DBL

AL

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

111

126

146

126

111

DBL

AL

2Ad+2ch(2-11)

140

157

182

157

140

Хотелски содржини: рецепција,ресторан,плажа(1000m),транспорт до плажа,базен,тениско игралиште,бар на базенот,маркет ; 
Во собите: клима,купатило,туш,фен,мини бар,ТВсателитска,телефон;
Забелешка: чистење на собите секој ден/постелнина на 3дена;Климата во собите работи во Јули/Август  ;
 
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype