SUNRISE HOTEL 3*

 

Amouliani,Ouranopolis
                 
 
Хотелски содржини: рецепција,ресторан,паркинг,на сама плажа ;
Во собите: клима,купатило,туш,радио,TV;
 
 

Цени за СОБА|Дневно|Ноќевање со Појадок|€

 2

 2

 3

 2

 2

Тип на соба

Услуга

Сместување

01.05.16-16.06.16

17.06.16-07.07.16

08.07.16-04.09.16

05.09.16-19.09.16

20.09.16-30.09.16

DBL

BB

2Ad

44

57

68

57

44

DBL

BB

2Ad+1ad

64

82

98

82

64

DBL

BB

2Ad+1ch(0-5)

44

57

68

57

44

DBL

BB

2Ad+1ch(6-13)

55

70

85

70

55

 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype