XENIA HOTEL 4*

 

 
Ouranopolis
 

 

ЦЕНА ЗА СОБА|СЕ ВКЛУЧЕНО|Евра

Мин.ноќевања 

 3

 3

 5

 5

 5

 3

Тип на сместување

услуга

сместување

21.04.16-27.04.16

03.05.16-31.05.16

01.06.16-14.07.16

15.07.16-28.08.16

29.08.16-25.09.16

26.09.16-31.10.16

DBL SV

HB

2Ad

69

69

113

136

113

69

DBL SV

HB

2Ad+1ch(0-1)

69

69

113

136

113

69

DBL Sup SV

HB

2Ad

80

80

136

158

136

80

DBL Sup SV

HB

2Ad+1ad

99

99

169

197

169

99

DBL Sup SV

HB

2Ad+1ch(0-1)

80

80

136

158

136

80

DBL Sup SV

HB

2Ad+1ch(2-13)

80

80

136

158

136

80

Family Bung. SV

HB

2Ad

169

169

274

360

274

169

Family Bung. SV

HB

2Ad+1ad

169

169

274

360

274

169

Family Bung. SV

HB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

169

169

274

360

274

169

Family Bung. SV

HB

2Ad+1ad+1ch(2-13)

169

169

274

360

274

169

Family Bung. SV

HB

2Ad+1ch(0-1)

169

169

274

360

274

169

Family Bung. SV

HB

2Ad+1ch(2-13)

169

169

274

360

274

169

Family Bung. SV

HB

2Ad+2ch(0-1)

169

169

274

360

274

169

Family Bung. SV

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-13)

169

169

274

360

274

169

Family Bung. SV

HB

2Ad+2ch(2-13)

169

169

274

360

274

169

DBL SV

FB

2Ad

102

102

147

169

147

102

DBL SV

FB

2Ad+1ch(0-1)

102

102

147

169

147

102

DBL Sup SV

FB

2Ad

113

113

169

192

169

113

DBL Sup SV

FB

2Ad+1ad

150

150

219

248

219

150

DBL Sup SV

FB

2Ad+1ch(0-1)

113

113

169

192

169

113

DBL Sup SV

FB

2Ad+1ch(2-13)

113

113

169

192

169

113

Family Bung. SV

FB

2Ad

203

203

308

393

308

203

Family Bung. SV

FB

2Ad+1ad

219

219

325

410

325

219

Family Bung. SV

FB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

219

219

325

410

325

219

Family Bung. SV

FB

2Ad+1ad+1ch(2-13)

219

219

325

410

325

219

Family Bung. SV

FB

2Ad+1ch(0-1)

203

203

308

393

308

203

Family Bung. SV

FB

2Ad+1ch(2-13)

203

203

308

393

308

203

Family Bung. SV

FB

2Ad+2ch(0-1)

203

203

308

393

308

203

Family Bung. SV

FB

2Ad+2ch(0-1)(2-13)

203

203

308

393

308

203

Family Bung. SV

FB

2Ad+2ch(2-13)

219

219

325

410

325

219

 
 
 
Хотелски содржини: рецепција,ресторан,базен,паркинг,маркет,таверна,бар/базен-плажа,интернет(wi-fi),игралиште,библиотека,лоби,продавница за сувенири,џакузи,рум сервис,тобако,водени спортови,спортска сала;
Во собите: клима,купатило,туш,фен,мини бар,ТВсателитска,телефон,сеф(доплата),интернет,балкон,бањарки;
Забелешка: Во бунгалов и Фамилијарна може да се сместат максимум 2 возрасни+2деца ;
 
 
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype