• PDF

HOTEL RILA 4*

rila
Специјална Понуда

                                       

БОРОВЕЦ

                              HOTEL RILA 4*

6=5 | 8=7|9=8 за престој во период 03.01-17.01.2017

Резервација со 50% уплата во период 23.12-30.12.2017

Тип на сместување

Цени за лице дневно

03.01.2018 - 07.01.2018

ПОЛУПАНСИОН

07.01.2018 - 13.01.2018

ПОЛУПАНСИОН

14.01.2018 - 17.01.2018

ПОЛУПАНСИОН

Минимум престој

3 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Standard Twin room Resort view

87.00 €

70.00 €

59.00 €

Standard Twin room Slope view

90.00 €

75.00 €

61.00 €

Superior room resort view

105.00 €

87.00 €

70.00 €

Family Resort view

105.00 €

87.00 €

70.00 €

Superior room Slope view

109.00 €

90.00 €

72.00 €

Family Slope view

109.00 €

90.00 €

72.00 €

Услови за резервација:
·         Цените се изразени во евра/за лице/дневно ,плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд;
·         Местата се ограничени и се предмет на потврда ;
·         Резервација се врши со уплата на аконтација од мин.50% од вкупниот износ во наведениот период за резервации;
·         Деца до 1,99г.БЕСПЛАТНО ;1 Дете 2-11,99г.на доп.легло во двокр. плаќа 20% од износот ;2ро дете 2-11,99 фо супериор фам. -50%;Деца 2-11,99 во супериор сјут : 1во БЕСПЛАТНО ;2 и 3то дете плаќаат 10% од озносот за возрасен;
·         Возрасен на доп.легло -10% попуст ;
·         За овој ценовник се применуваат општите услови на патување на ТА МЕТРОПОЛИТЕН ТРАВЕЛ ДОО ;
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype