• PDF

Aspen Resort 3*+

aspen
Зима -15% 

Aspen Resort Ski and Golf 3*, Bansko area

Tип на соба

Цени ЗА ЛИЦЕ|Дневно

01.12.2017 - 20.12.2017 11.02.2018 - 31.03.2018

 BB

21.12.2017 - 27.12.2017 04.01.2018 - 10.02.2018

BB

28.12.2017 - 03.01.2018

BB

 Студио Стд

23

25

37

 Студио  Лукс

25

27

39

 АПП 1 Стандард         

26

28

41

 АПП 1 Лукс

28

30

43

 АПП 2 Стандард                      

23

26

35

 АПП 2 Лукс        

25

28

37

Цената вклучува: Ноќевање на база  ноќевање со појадок за /дневно,користење на базен,сауна,тренсфер до гондола
Попусти и Доплати:
·         Туристичка такса за престој 1|дневно|возрасен ;
·         Во АПП 2 мин 4 платежни лица;
·         Новогодишна вечера 65|возрасен;32 деца од 06- 12 11.99год;
·         Доплата за вечера  8 за возрасен и 4 за деца од 06-11.99 год. на ден;
·         Доплата за ручек 7 за возрасен и 3,5 за деца од 06-11.99 год. На ден.;
·         1во дете од 0-05,99г. на дополнително легло со двајца возрасни БЕСПЛАТНО;
·         Дете од 06-11.99г. на дополнително легло - 50% од цената за возрасен;
·         Трет возрасен на дополнително легло -30% попуст;
EARLY BOOKING:
·         -15% попуст за резервации до 31.10.2017 и 100% уплата до 10.11.2017.Не важи за период  од 28.12-03.01.2018;
·         -10% попуст за резервации до 30.11.2017 и 100% уплата до 05.12.2017.Не важи за период  од 28.12-03.01.2018; 
Extras:
7=6 и 14=12  за период на престој од 01.12-20.12.2017 и за пристигнувања после  08.01.2018;
 
 

 

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype