ICOS OCEANIA CLUB 5*,Nea Moudania

oceania

Nea Moudania,Kassandra

Хотелски содржини : рецепција,ресторан,бар,козметички салон,крпи на плажа,Лоби бар,ноќен бар,лифт,фризер,интернет(Wireless),паркинг,ресторан,рум сервис,таверна,базен,детски базен,мини клуб,

игралиште за деца,бар покрај базенот;сауна,спа центар,тениски терени.
Во собите: клима,купатило,бањарки,фен,мини бар,плазма ТВ,сеф,сателитска,телефон;
 
 
Тип на соба
Услуга
Сместување
27/03
08/04

14/04
30/04

08/10
31/10
01/05
23/05

27/09
07/10
24/05
06/06

16/09
26/09
07/06
01/07

03/09
15/09
02/07
25/07

28/08
02/09
26/07
27/08
Junior Suite Sea View
UI
2 возрасни
161€
198€
229€
284€
322€
363€
Junior Suite Sea View
UI
3 возрасни
199€
245€
284€
352€
387€
451€
Junior Suite Sea View
UI
2 воз+1дете(2-11,99)
161€
198€
229€
284€
322€
363€
Junior Suite Sea View
UI
2 воз+2 деца
(2-11.99) (2-11.99)
199€
245€
284€
352€
387€
451€
Junior Suite Sea View
UI
3 воз+1 дете(2-11.99)
199€
245€
284€
352€
387€
451€
Deluxe Junior Suite Sea View
UI
2 возрасни
192€
227€
253€
322€
359€
408€
Deluxe Junior Suite Sea View
UI
3 возрасни
237€
281€
313€
387€
446€
507€
Deluxe Junior Suite Sea View
UI
2 воз+1дете(2-11,99)
192€
227€
253€
322€
359€
408€
Deluxe Junior Suite Sea View
UI
2 воз+2 деца
(2-11.99) (2-11.99)
237€
281€
313€
387€
446€
507€
Deluxe Junior Suite Sea View
UI
3 воз+1 дете(2-11.99)
237€
281€
313€
387€
446€
507€
Double Eco
UI
2 возрасни
125€
161€
190€
219€
243€
286€
Double Eco
UI
2 воз+1дете(2-11,99)
125€
161€
190€
219€
243€
286€
Double Superior Side Sea View
UI
2 возрасни
133€
184€
210€
235€
274€
325€
Double Superior Side Sea View
UI
2 воз+1дете(2-11,99)
133€
184€
210€
235€
274€
325€
Double Superior Sea View
UI
2 возрасни
153€
190€
221€
257€
294€
343€
Double Superior Sea View
UI
2 воз+1дете(2-11,99)
153€
190€
221€
257€
294€
343€
Family One Bedroom Suite Sea View
UI
2 возрасни
212€
247€
278€
349€
396€
443€
Family One Bedroom Suite Sea View
UI
3 возрасни
262€
306€
345€
433€
492€
551€
Family One Bedroom Suite Sea View
UI
2 воз+1дете(2-11,99)
212€
247€
278€
349€
396€
443€
Family One Bedroom Suite Sea View
UI
2 воз+2 деца
(2-11.99) (2-11.99)
262€
306€
345€
433€
492€
551€
Family One Bedroom Suite Sea View
UI
3 воз+1 дете(2-11.99)
262€
306€
345€
433€
492€
551€
Deluxe One Bedroom Family Suite Sea View
UI
2 возрасни
247€
294€
349€
435€
490€
563€
Deluxe One Bedroom Family Suite Sea View
UI
3 возрасни
306€
365€
433€
541€
610€
701€
Deluxe One Bedroom Family Suite Sea View
UI
2 воз+1дете(2-11,99)
247€
294€
349€
435€
490€
563€
Deluxe One Bedroom Family Suite Sea View
UI
2 воз+2 деца
(2-11.99) (2-11.99)
306€
365€
433€
541€
610€
701€
Deluxe One Bedroom Family Suite Sea View
UI
3 воз+1 дете(2-11.99)
306€
365€
433€
541€
610€
701€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
2 возрасни
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
3 возрасни
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
4 возрасни
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
2 воз+1дете(2-11,99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
2 воз+2 деца
(2-11.99) (2-11.99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
2 воз+3 деца(2-11.99)
(2-11.99) (2-11.99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
2 воз+4 деца(2-11.99)
(2-11.99) (2-11.99) (2-11.99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
3 воз+1 дете(2-11.99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
3 воз+2 деца
(2-11.99) (2-11.99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
3 воз+3 деца((2-11.99)
(2-11.99) (2-11.99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
4 воз+1 дете(2-11.99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View
UI
4 воз+2деца
(2-11.99) (2-11.99)
437€
523€
620€
769€
865€
961€
 
УСЛОВИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА:
 
·         Цените во табелата се однесуваат ПО СОБА за соодветниот капацитет на сместување на база ULTRA ALL INCLUSIVE ;
 
·         Резервација е задолжителна со уплата на аконтација во износ од 40% од вкупната сума;
 
·         Ваучер и доплата на аранжманот 10 дена пред поаѓање;
 
·         Цените во табелата се изразени во Евра плаќање се врши денари по курс 1€ =62,00мкд;
 
ПОПУСТИ:
 
-30% попуст за резервации до 28.02.2015 со престој од 27.03-23.05 и 50% плаќање до 15.03.2015;
 
-15% попуст за резервации до 28.02.2015 со престој од 24.05-01.07 и 50% плаќање до 15.03.2015;
 
-10% попуст за резервации до 28.02.2015 со престој од 01.07-02.09 и 50% плаќање до 15.03.2015;
 
-30% попуст за резервации до 28.02.2015 со престој од 27.09-31.10 и 50% плаќање до 15.03.2015;

-15% попуст за резервации до 28.02.2015 со престој од 03.09-26.09 и 50% плаќање до 15.03.2015;

 

 
 
 
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype