• PDF

ISTION CLUB 5*,N.Potidea

 

ISTION CLUB 5*

Nea Potidea

www.istionclub.gr 

 istion1istion2

istion3istion4

Хотелски содржини: рецепција,A La Carte ресторан,бар,козметички салон,бизнис центар,лифт,фризер,интернет(Wireless),паркинг,ресторан,рум сервис,таверна,базен,детски базен,мини клуб,игралиште за деца,бар покрај базенот; 

Во собите: клима,купатило,бањарки,фен,мини бар,плазма ТВ,сеф,сателитска,телефон; 

Минимум ноќевања 

 3

 5

 5

 5

 5

 5

ТИП НА СОБА

УСЛУГА

СМЕСТУВАЊЕ

27.04-20.05

21.05-13.06

14.06-22.07

23.07-27.08

28.08-09.09

10.09-27.09

DBL

HB

2Ad

94

136

183

214

183

136

DBL

HB

2Ad+1ad

127

184

247

287

247

184

DBL

HB

2Ad+1ch(0-1)

94

136

183

214

183

136

DBL

HB

2Ad+1ch(2-9)

94

136

183

214

183

136

Suite GV

HB

2Ad

127

199

253

295

253

199

Suite GV

HB

2Ad+1ad

172

268

342

398

342

268

Suite GV

HB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

172

268

342

398

342

268

Suite GV

HB

2Ad+1ad+1ch(2-9)

172

268

342

398

342

268

Suite GV

HB

2Ad+1ch(0-1)

127

199

253

295

253

199

Suite GV

HB

2Ad+1ch(2-9)

127

199

253

295

253

199

Suite GV

HB

2Ad+2ch(0-1)

127

199

253

295

253

199

Suite GV

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-9)

127

199

253

295

253

199

Suite GV

HB

2Ad+2ch(2-9)

158

249

316

368

316

249

 
 
· Цените во табелата се изразени во Евра и се однесуваат за СОБА,дневно;
· Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62 мкд;
· Резервација е валидна само со уплата на аконтација во висина од 40% од вкупната сума на аранжманот;
· Попустот и поволностите за деца се валидни само при сместување со мин.2 возрасни/платежни лица;
 

 

 

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype