• PDF

FESTA WINTER PALACE 5*

Индекс на артикл
FESTA WINTER PALACE 5*
Ценовник
Сите страници
FESTA WINTER PALACE 5*
 
FestaWinterРС
 
Локација: Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума. 
Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани,
виски и караоке бар, 2 конферентни сали, спа центар. 
СПА Центар: внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype