• PDF

APARTHOTEL "LUCKY" 5*

Индекс на артикл
APARTHOTEL "LUCKY" 5*
Ценовник
Сите страници

APARTHOTEL LUCKY BANSKO 5*

www.luckybansko.com

 Локација : на влезот на Банско, 1600 м од жичарницата 

Еден од првите луксузни хотели во Банско, проектиран и изграден по водечките хотелски стандарди. Располага со студија и апартмани опремени со сè што е неопходно за вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан за модерна и традиционална кујна Ле Бистро, италијански ресторан Леонардо, лоби бар со летна градина или билијард бар за зима, СПА Центар, детски клуб. 
СПА Центар : внатрешен базен 33°С со вградена хидромасажа и џакузи, затоплени камени лежалки, сауни, генератор за лед, парни бањи, авантуристички туш, фитнес центар, кабини за масажа, аква комплекс со два надворешни базени за деца и возрасни.

 You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype