• PDF

LION HOTEL 4*

Индекс на артикл
LION HOTEL 4*
Ценовник
Сите страници

LION HOTEL 4*

www.lionbansko.com

Локација : 350 м од жичарница 
Лоциран е на 350 метри од ски –лифтовите. Располага со: детски базен, затворен базен,маркет, сеф, лифт, паркинг, гаража, ресторан, кафе-бар, комплетен СПА –центар. Собите се опремени со: клима, греење, САТ ТВ,телефон, минибар, интернет, бања. Обезбеден е транспорт до жичарницата.
 


You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype