• PDF

BANSKO SPA HOLIDAYS 4*

Индекс на артикл
BANSKO SPA HOLIDAYS 4*
Ценовник
Сите страници

BANSKO SPA HOLIDAYS 4*

Локација: на 1 километар од Гондолата и 1 километар центарот на Банско

Капацитет: 6 апартмани, 5 фамилијарни соби, 87 стандардни соби и 23 соби за непушачи. Хотелски содржини: традиционален ресторан, главен ресторан, лоби бар, Ројал бар, конференциска сала, СПА центар (салон за убавина, парна бања, џакузи, сауна, затворен базен, масажа, инфра ред капсули), игротека за деца, ски остава, паркинг, продавница и фризер. Опременост на собите: сателитска ТВ, интернет пристап, телефон, клима уред, минибар, сеф, фен, бања со када. Фамилијарните соби се исти со стандардните по опременост само се попространи и имаат дел за дневен престој.You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype