• PDF

SIMANTRO BEACH 4*

 SIMANTRO BEACH HOTEL 4*

Sani
 
Хотелски содржини :рецепција,бар,козметички салон,бизнис центар,фризер,интернет,паркинг,ресторан,рум сервис,таверна,базен,градина,тобако,менувачница,хемиско чистење;
Во собите: клима,купатило,фен,мини бар,ТВ,сеф,сателитска,телефон,џакузи,ДВД,тераса,интернет(wi-fi)

 

Минимум ноќевања

 2

 2

 3

 4

 4

 4

 3

ТИП НА СОБА

УСЛУГА

СМЕСТУВАЊЕ

26.04-23.05

24.05-13.06

14.06-27.06

28.06-18.07

19.07-22.08

23.08-05.09

06.09-19.09

DBL

HB

2Ad

75

114

147

177

197

177

147

DBL

HB

2Ad+1ad

100

154

197

238

266

238

197

DBL

HB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

100

154

197

238

266

238

197

DBL

HB

2Ad+1ch(0-1)

75

114

147

177

197

177

147

DBL

HB

2Ad+1ch(12-17)

100

154

197

238

266

238

197

DBL

HB

2Ad+1ch(2-11)

75

114

147

177

197

177

147

DBL

HB

2Ad+2ch(0-1)

75

114

147

177

197

177

147

DBL

HB

2Ad+2ch(0-1)(12-17)

100

154

197

238

266

238

197

DBL

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

75

114

147

177

197

177

147

DBL

HB

2Ad+2ch(2-11)

89

137

176

212

237

212

176

DBL

AL

2Ad

122

160

193

223

244

223

193

DBL

AL

2Ad+1ad

170

223

267

307

336

307

267

DBL

AL

2Ad+1ad+1ch(0-1)

170

223

267

307

336

307

267

DBL

AL

2Ad+1ch(0-1)

122

160

193

223

244

223

193

DBL

AL

2Ad+1ch(12-17)

166

218

263

303

330

303

263

DBL

AL

2Ad+1ch(2-11)

122

160

193

223

244

223

193

DBL

AL

2Ad+2ch(0-1)

122

160

193

223

244

223

193

DBL

AL

2Ad+2ch(0-1)(12-17)

166

218

263

303

330

303

263

DBL

AL

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

122

160

193

223

244

223

193

DBL

AL

2Ad+2ch(2-11)

150

198

237

273

298

273

237

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype