• PDF

TRESOR SOSOURAS 4*

TRESOR SOSOURAS 4*(ex.Hanioti Palace)

Hanioti

www.hanioti-palace.gr  

 

Минимум ноќевања 

 3

 3

 5

 5

 5

ТИП НА СОБА

УСЛУГА

СМЕСТУВАЊЕ

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-15.07

16.07-31.08

01.09-15.09

DBL

HB

2Ad

54

84

125

134

125

DBL

HB

2Ad+1ad

72

114

168

180

168

DBL

HB

2Ad+1ch(0-1)

54

84

125

134

125

 
 
 Услови за резервација:
Цените во табелата се изразени во Евра ЗА СОБА /дневно;
Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд;
Резервација е задолжителна со уплата на аконтација од мин.50% од вкупната сума на аранжманот;
Остатокот се доплаќа најдоцна 10дена пред почеток на аранжманот;
Останати услови:
Бебешко креветче и фрижидер -Бесплатно;
За отказ на резервација:
10-14 дена пред термин – се задржува 3ноќевања;
 5-9 дена пред термин – се задржува 50% од сумата;
5-0 дена предтермин –се задржува 100% од сумата;
 
 
 
 

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype