THALASSA HOTEL 2*

 

THALASSA HOTEL 2* 
Amouliani 
                 
 
Хотелски содржини: рецепција,ресторан,паркинг,на сама плажа ;
Во собите: клима,купатило,туш,радио,TV;
 

Цени за СОБА|Дневно|Ноќевање со Појадок|€

 1

 1

 1

 1

Тип на соба

Услуга

Сместување

01.04.16-31.05.16

01.06.16-10.07.16

11.07.16-31.08.16

01.09.16-05.10.16

DBL

BB

2Ad

35

37

62

35

DBL

BB

2Ad+1ad

43

47

77

43

DBL

BB

2Ad+1ch(0-11)

35

37

62

35

 
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype