• PDF

STRAZHITE HOTEL 4*

Индекс на артикл
STRAZHITE HOTEL 4*
Ценовник
Сите страници

STRAZHITE HOTEL  4*

 straziteRS
Локација: на 200 метри од Гондолата и 600 метри од центарот на Банско
Капацитет: 152 двокреветни соби.
Хотелски содржини: ресторан, два лоби барови, игротека, куглана, конференциска сала, сауна, затворен базен, пинг понг, шопинг центар, масажа, фитнес, билијард, пикадо, ски остава.
Опременост на собите: сателитска ТВ, телефон, минибар, фен, бања, клима уред, балкон.   


You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype