• PDF

FESTA CHAMKORIA 4*

Индекс на артикл
FESTA CHAMKORIA 4*
Повеќе..
Сите страници
FESTA CHAMKORIA HOTEL 4*

festachamРС

 

Локација: 1200 м од ски лифт 
Се наоѓа во убавината на боровите шуми. Идеален за семеен или романитичен одмор во планината. Располага со основен ресторан, лоби бар, ски гардеробер, паркинг, спа центар 
СПА Центар: внатрешен базен, сауна, арома сауна, парна бања, релакс соба, фитнес, солариум, 
терапии за лице и тело, масажиYou are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype