• PDF

SAMOKOV 4*

Индекс на артикл
SAMOKOV 4*
Ценовник
Сите страници

HOTEL SAMOKOV 4* 

SAMOKOVRS

 

Локација: се наоѓа во центарот на ресортот Боровец.

Капацитет: 250 стандардни соби, 11 делукс соби и 4 сјута.
Хотелски содржини: конгресен центар со 8 хали, а ла карт ресторан, панорамски ресторан, лоби бар, спорт бар, бар на базен, ноќен бар, дискотека, затворен базен, сауна, солариум, парна бања, ладен базен, фитнес, куглана, билијард, пинг понг, фризер. 
Опременост на собите: мини бар, директен телефон, сателитска ТВ купатило со бања, фен, балкон.You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype