• PDF

HOTEL RILA 4*

Индекс на артикл
HOTEL RILA 4*
Ценовник
Сите страници

HOTEL RILA 4* 

www.rilaborovets.com

Локација: на стаза/централна локација ; Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар. СПА Центар: внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

rilaRS


You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype