• PDF

YASTREBATS 4*

Индекс на артикл
YASTREBATS 4*
Ценовник
Сите страници
HOTEL YASTREBATS 4* 
Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт 
Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. 
Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар. 
СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

IGLIKAYou are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype