• PDF

BOROVETS HILLS 5* - Повеќе ..

Индекс на артикл
BOROVETS HILLS 5*
Ценовник
Сите страници

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.11.2017

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 08.01-07.02.2018 (попустите се комбинираат)

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

15.10-21.12.2017

22.12-28.12.2017

05.01-11.01.2018

01.04-30.04.2018

 

12.01-08.02.2018

09.02-17.02.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

18.02-31.03.2018

 

 

Двокреветна соба

2+1

42.00 €

51.00 €

46.00 €

33.00 €

 

Студио

2+2

48.00 €

60.00 €

53.00 €

38.00 €

 

Едноспален апартман

2+2

54.00 €

65.00 €

59.00 €

43.00 €

 

Двоспален апартман - лукс *цена за 4 лица

4+2

156.00 €

178.00 €

169.00 €

121.00 €

 

Еднокреветна соба

1

65.00 €

89.00 €

70.00 €

50.00 €

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

 

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице

▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло - 40% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец

Хотелот ви нуди одлични можности за одмор, спорт и бизнис патувања. Со сите свои услови и удобности, се наоѓа во повисокиот и мирен дел на ски центарот, на 2 мин. од ски стазата Јастребец,од каде што скијачите имаат одличен пристап да уживаат во својот омилен спорт.
Располага со одлично опремени капацитети за сместување, конферентна сала. 2 ресторани, лоби бар,ски гардеробер, ски училиште, детски кат.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, турски амам, тепидариум, парна бања, 
сауна, солариум, релакс зона.You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype