• PDF

CRONWELL RACHONI PARK 5*

CRONWELL RACHONI PARK 5*
 Nea Skioni 
 
 
 
 

Минимум ноќевања 

 3

 5

 5

 5

 5

 5

 5

ТИП НА СОБА

УСЛУГА

СМЕСТУВАЊЕ

18.05-25.05

26.05-06.06

07.06-01.07

02.07-25.07

26.07-27.08

28.08-16.09

17.09-26.09

DBL Superior

HB

2Ad

145

165

193

250

270

250

193

DBL Superior

HB

2Ad+1ad

182

206

242

314

338

314

242

Suite Deluxe

HB

2Ad

162

199

218

255

310

255

218

Suite Deluxe

HB

2Ad+1ad

203

249

273

319

388

319

273

Suite Luxury

HB

2Ad

193

237

256

292

348

292

256

Suite Luxury

HB

2Ad+1ad

242

297

320

365

436

365

320

 
·         Цените во тебелата се изразени во Евра за СОБА.дневно на соодветната услуга;
 
·         Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд;
 
·         Резервација е задолжителна со уплата на аконтација од мин.40% од вкупната сума;
 
·         Доплата на аранжманот најдоцна 15дена пред терминот на поаѓање;
 
·         Превоз: Сопствен ;
 
·         Доплата за превоз Скопје-Халкидики 40€ повратен|Секоја Сабота/Недела; 
 

 

 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype