• PDF

White Suites Resort 4*

WHITE SUITES RESORT  4*
Afytos 
https://www.whitesuitesresort.com/en/
 
 

Минимум ноќевања 

 4

 7

 7

 7

 7

 7

ТИП НА СОБА

УСЛУГА

СМЕСТУВАЊЕ

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-31.07

01.08-25.08

26.08-07.09

08.09-15.09

Junior Suite

HB

2Ad

138

149

175

198

175

149

Junior Suite

HB

2Ad+1ad

234

254

296

336

296

254

Junior Suite Superior

HB

2Ad

156

174

198

217

198

174

Junior Suite Superior

HB

2Ad+1ad

264

294

336

369

336

294

Junior Suite Deluxe

HB

2Ad

174

198

215

234

215

198

Junior Suite Deluxe

HB

2Ad+1ad

294

336

365

397

365

336

 
·         Цените во тебелата се изразени во Евра за СОБА.дневно на соодветната услуга;
·       Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд;
·       Резервација е задолжителна со уплата на аконтација од мин.40% од вкупната сума;
·       Доплата на аранжманот најдоцна 15дена пред терминот на поаѓање;
·       Превоз: Сопствен ;
·       Доплата за превоз Скопје-Халкидики 35€ повратен|Секоја Сабота/Недела; 
 

 

 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype