• PDF

Tosca Beach 4*

Индекс на артикл
Tosca Beach 4*
Ценовник
Сите страници

LETO2018

-25% до 15.07.2018


ULTRA LAST MINUTE ! 
Ценовник со вклучен попуст -25% за резервации и 100% уплата до 15/07/2018
Период на престој до 31.07.2018 за мин.5ноќевања;
Лежалки и чадори на плажа вклучени во цената!!

 

Сопствена песочна плажа!
Детски клуб GRECOLETO забава за Вашите деца 4-12г.

 

 

BOMO CLUB TOSCA BEACH 4*+

Тип на соба

Цени за соба|Дневно|

Услуга

Сместување

13.07-15.07

16.07-19.07

16.07-19.07

20.07-31.07

Single Room

UL

1Ad

n/a

n/a

115

125

Single Room

UL

1Ad+1ch(0-11)

n/a

n/a

115

125

DBL

UL

2Ad

n/a

n/a

134

145

DBL

UL

2Ad+1ad

n/a

n/a

180

196

DBL

UL

2Ad+1ch(0-11)

n/a

n/a

134

145

Suite SV

UL

2Ad

237

294

n/a

255

Suite SV

UL

2Ad+1ad

237

294

n/a

255

Suite SV

UL

2Ad+1ad+1ch(0-11)

237

294

n/a

255

Suite SV

UL

2Ad+1ch(0-11)

237

294

n/a

255

Suite SV

UL

2Ad+2ad

237

294

n/a

255

Suite SV

UL

2Ad+2ch(0-11)

237

294

n/a

255

Suite Family  SV

UL

2Ad

204

260

n/a

226

Suite Family  SV

UL

2Ad+1ad

204

260

n/a

226

Suite Family  SV

UL

2Ad+1ad+1ch(0-11)

204

260

n/a

226

Suite Family  SV

UL

2Ad+1ch(0-11)

204

260

n/a

226

Suite Family  SV

UL

2Ad+2ad

204

260

n/a

226

Suite Family  SV

UL

2Ad+2ch(0-11)

204

260

n/a

226

 
 
Услови за резервација:
·         Цената е изразена во евра,плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€ = 62,00мкд;
·         Ценовникот е валиден за резервации и 50% уплата до 15.07.2018 или до пополнување на места;
·         Легенда : DBL –двокреветна;UL-Ултра се вклучено;AI –се вклучено;HB-полупансион ;BB- ноќевање со појадок ;
       ·         Доплата на аранжманот најдоцна 14дена пред терминот на поаѓање ;
·         Туристичка такса 3 дневно за соба се плаќа на рецепција во хотел;
·         Превоз : Сопствен ;
·         За овој ценовник се применуваат општите услови на патување на ТА МЕТРОПОЛИТЕН ТРАВЕЛ ДОО ;

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype