• PDF

Casa Carina 4*

CasaCarina
Зима Попуст-25%
 

Apart hotel Casa Karina 4*, Bansko

Тип на соба

Цени ЗА ЛИЦЕ|дневно

01.12.2017 21.12.2017

HB

22.12.2017 26.12.2017

HB

27.12.2017  03.01.2018

HB

04.01.2018  28.02.2018

HB

01.03.2018 30.04.2018

 HB

ДБЛ

29

34

56

36

31

Студио

31

36

59

39

34

АПП 1

38

43

65 €

45

40

АПП 2

50

57

90

59

53

Возрасен на доп.легло

25

28

40

30

27

Дете од 3,99 - 11,99 год. на доп.легло

18

20

33

23

20

Дете од 3,99 - 11,99 год. на ред.легло

20

23

30

24

21

 
Цената вклучува: Ноќевање на база  полупансион за  лице/дневно,користење на базен,фитнес, интернет.

Попусти и Доплати:

·         Туристичка такса за престој 1|дневно|возрасен ;

·         Новогодишна вечера 90|возрасен;45 деца до 12год.

·         1во дете од 0-03,99г. на дополнително легло со двајца возрасни БЕСПЛАТНО;

EARLY BOOKING:

·         -25% попуст за резервации до 15.11.2017 и 100% уплата до 20.11.2017

·         -20% попуст за резервации до 01.12.2017 и 100% уплата до 10.12.2017

·         -15% попуст за резервации до 15.12.2017 и 100% уплата до 20.12.2017

Extras:

7=6, 9=8,11=10 и 14=12  не се валидни од 27.12-03.01.2017

Eearly booking и extras не се комбинираат

Минимум престој 5 ноќевања во период  27.12-03.01.2017 и од 04.01-28.02.2018;

Минимум престој 3 ноќевања во период од 01.12-21.12,од 22.12-26.12 и од 01.03-30.04.2018;

 

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype