• PDF

Bansko Royal 3*+

banskoroyaltowers
Зима - 15% попуст
 

BANSKO ROYAL TOWERS 3*

http://www.banskotowers.com/

Пакети 7 ПОЛУПАНСИОНИ

1во дете 03-12,99г.БЕСПЛАТНО !!! 
-15% попуст за резервации и уплата 50% до 31.10.2017
-10% попуст за резервации и уплати 50% до 30.11.2017
Цена за лице|дневно
Тип на сместување
 01.12
 21.12
 22.12
28.12
02.01
07.01
08.01
21.01
 22.01
  15.02  
16.02
04.03
 
Студио (2+1)
 
189
 
250
 
319
 
225
 
255
 
210
 
Апартман 1 спална(2+2)
 
215
 
290
 
365
 
255
 
285
 
235

 Услови за резервација :

v  Цената во табелата се однесува за лице,исклучиво во пакет од 7нокевања на база полупансион;

v  Цената вклучува користење на базен,фитнес,сауна,парна бања,туристичка такса,паркинг,wifi;

v  2ро дете 03-12,99г.на доп.легло попуст -50% од цената за возрасен ;

v  Возрасен на дополнително легло -30% попуст ;

v  Цените се изразени во евра,плаќање се врши исклучиво во денари по курс 1=62,00мкд;

v  За овој ценовник се применуваат општите услови за патување на ТА МЕТРОПОЛИТЕН ТРАВЕЛ ДОО;

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype