• PDF

Mountain Paradise 3*

ZIA20181
Black Friday -30% 
MOUNTAIN PARADISE BY WALNUT TREES 3* |БАНСКО
ü  300м.од гондола
ü  Препорака за семеен економичен одмор
ü  BLACK FRIDAY понуда со вклучен 30% попуст !!
ü  Валиден ценовник за резервации и 50% уплата во период 16.11-25.11.2018 

 

Тип на соба

Услуга

Сместување

01.12-21.12

22.12-22.12

03.01-09.01

10.01-25.01

26.01-16.02

17.02-09.03

10.03-31.03

Studio 

HB

2Ad

44

48

56

48

56

48

44

APP 1bdr

HB

2Ad

46

52

60

52

60

52

46

APP 1bdr

HB

2Ad+1ad

62

69

80

69

80

69

62

APP 1bdr

HB

2Ad+1ch(0-5)

46

52

60

52

60

52

46

APP 1bdr

HB

2Ad+1ch(6-12)

57

65

75

65

75

65

57

APP 1bdr

HB

2Ad+2ch(0-5)

46

52

60

52

60

52

46

APP 1bdr

HB

2Ad+2ch(0-5)(6-12)

57

65

75

65

75

65

57

APP 1bdr

HB

2Ad+2ch(6-12)

57

65

75

65

75

65

57

APP 2bdr min4

HB

4Ad

90

103

119

103

119

103

90

APP 2bdr min4

HB

4Ad+1ad

106

120

140

120

140

120

106

APP 2bdr min4

HB

4Ad+1ch(0-5)

90

103

119

103

119

103

90

APP 2bdr min4

HB

4Ad+1ch(6-12)

102

116

134

116

134

116

102

APP 2bdr min4

HB

4Ad+2ch(0-5)

90

103

119

103

119

103

90

APP 2bdr min4

HB

4Ad+2ch(0-5)(6-12)

102

116

134

116

134

116

102

APP 2bdr min4

HB

4Ad+2ch(6-12)

102

116

134

116

134

116

102

 

 Услови за резервација:

·         Цените во табелата се изразени во Евра и се однесуваат за СОБА/Дневно;

·         Во цената е вклучено : користење на спа услуги,трансфер до гондола,попупансион во избраниот тип на соба;

·         Туристичка такса 1€/дневно задолжителна и се плаќа во агенција;

·         Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд;

·         Легенда : DBL –двокреветна;UL-Ултра се вклучено;AI –се вклучено;HB-полупансион ;BB- ноќевање со појадок ;

·         Во цената е вклучено : 1 ноќевање на база полупансион,користење на затворен базен,сауна,парна бања.

 

You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype