• PDF

ZARA HOTEL 4*

bansko web image spo
Зима Попуст -10%
 
 HOTEL ZARA 4*

http://zarabansko.com/en/

СПЕЦИЈАЛЕН ПОПУСТ

 

– 10% за престој во период 09.01-20.01.2018 со 100% уплата во рок од 24часа од резервација;

 

Тип на сместување |Цена за лице

ПОЛУПАНСИОН

 

09.01.2018 - 10.01.2018

 

11.01.2018 - 20.01.2018

DBL Luxe (2+1)

40,00 €

38,00 €

Апп-1 спална  (2+2)

44,00 €

42,00 €

Услови за резервација :
·         Цената во табелата се однесува за лице/дневно на база полупансион (појадок+вечера) и вклучува: внатрешен базен,сауна,парна бања,фитнес,џакузи,релакс соба,детска соба,ски гардероба,транспорт до гондола,wifi;
Цената не вклучува:
·         Туристичка такса 0,5€ дневно за возрасен; деца не плаќаат такса;
·         Превоз Скопје-Банско =35€ возрасен; 25€ деца до 10год.
·         Резервација се врши само со уплата на аконтација од мин.30% од вкупниот износ;Доплата на аранжманот мин. 15дена пред поаѓање;
·         Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд;
Услови за деца и попусти :
·         Деца до 05,99г. на дополнително легло БЕСПЛАТНО ;
·         Деца од 6-11,99год.на дополнително легло – 50% попуст ;
·         Деца од 6-11,99год.на редовсно легло – 30% попуст ;
·         Возрасен на дополнително легло -30% попуст ;
Доплати : паркинг =10,00 lv дневно; Baby cot = 5,00lv дневно;
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype