• PDF

Trypiti Suites 3*

LETO2018
Тасос

Тrypiti Hotel&Suites 3*

Трипити,Остров Тасос 

 
·         Цени за Лице|Дневно во Евра
 
·         Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00мкд
 
·         Туристичка такса се плаќа на рецепција во хотелот 1,5€/дневно/за соба;
 

TRYPITI HOTEL & SUITES 3* TRIPITI THASSOS

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–ПОЛУПАНСИОН

0

20.05-10.06

16.09-30.09

11.06-30.06

01.09-15.09

01.07-17.07

21.08-31.08

18.07-20.08

Double Standard with balcony

33

43

53

64

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Deluxe with balcony

35

45

57

70

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room with terrace up to 3 pax (за соба )

70

92

118

146

Family Standard with balcony up to 4pax

(за соба за три лица )

92

118

146

175

Четврто лице

17

22

27

33

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Deluxe with balcony up to 4 pax

(за соба за три лица )

99

124

159

191

Четврто лице

18

23

30

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe room with terrace up to 3 pax ( за соба )

95

121

156

188

Superior Bunk Bed up to 4 pax

32

41

53

65

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Мин. престој

2

2

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 300 метри од плажа, отворен базен, WI-FI со доплата, ресторан, бар, пул бар, бар на базен, детско

игралиште, паркинг

Соби:клима (во јули и август ), ТВ, фен, фрижидер, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 
 Услови за резервација:

·         Цената е изразена во евра,плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€ = 62,00мкд;

·         Ценовникот е валиден за резервации и 50% уплата до 30.04.2018 или до пополнување на места;

·         Легенда : DBL –двокреветна;UL-Ултра се вклучено;AI –се вклучено;HB-полупансион ;BB- ноќевање со појадок ;

 
 
 
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype