• PDF

Aegean Melathron 5*

letobaner
-10%  до 28.02
AEGEAN MELATHRON THALASSO SPA 5*
·         Ценовник со вклучен -10% попуст за резервации и 50% уплата до 28.02.2019;
·         Плаќањето се врши во денари по курс 1€=62,00мкд;

 

Минимум престој 

 5

 5

 5

 5

 5

Типа на соба

Услуга

Сместување

25.04

31.05

01.06

10.06

11.06

31.07

01.08

07.09

08.09

22.09

DBL Eco

HB

2Ad

77

118

148

202

148

DBL pool view

HB

2Ad

92

139

175

236

175

DBL superior PV

HB

2Ad

104

159

213

320

213

DBL superior PV

HB

3Ad

129

198

265

400

265

DBL superior PV

HB

3Ad+1ch(0-2)

129

198

265

400

265

DBL superior PV

HB

3Ad+1ch(3-11)

155

238

318

480

318

DBL superior PV

HB

2Ad+1ch(0-2)

104

159

213

320

213

DBL superior PV

HB

2Ad+1ch(3-11)

129

198

265

400

265

DBL superior PV

HB

2Ad+2ch(0-2)

104

159

213

320

213

DBL superior PV

HB

2Ad+2ch(0-2)(3-11)

129

198

265

400

265

DBL superior PV

HB

2Ad+2ch(3-11)

155

238

318

480

318

DBL SV

HB

2Ad

104

172

239

302

239

DBL superiorSV

HB

2Ad

124

219

340

399

340

DBL superiorSV

HB

3Ad

155

274

425

498

425

DBL superiorSV

HB

3Ad+1ch(0-2)

155

274

425

498

425

DBL superiorSV

HB

3Ad+1ch(3-11)

185

329

510

598

510

DBL superiorSV

HB

2Ad+1ch(0-2)

124

219

340

399

340

DBL superiorSV

HB

2Ad+1ch(3-11)

155

274

425

498

425

DBL superiorSV

HB

2Ad+2ch(0-2)

124

219

340

399

340

DBL superiorSV

HB

2Ad+2ch(0-2)(3-11)

155

274

425

498

425

DBL superiorSV

HB

2Ad+2ch(3-11)

185

329

510

598

510

 

 

 

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 
 
 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype