• PDF

Regnum 5*

ZIA20181
 Специјална понуда
 
 H.REGNUM 5* -Банско

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 

Престој во период 22.11.2018-22.12.2018 

Тип на сместување

ПОЛУПАНСИОН

Executive Suitе цена за 2 лица;

105,00 €

Children 8 - 12.99 years on extra bed

26,00 €

Adult on extra bed

40,00 €

Во цената е вклучено :
·         1 ноќевање на база полупансион;
·         Бесплатно користење на внатрешен базен,финска сауна,парна бања,хамам,релакс соба,џакузи,ски гардероба,анимации за деца од 04-14години,паркинг,WiFi;
·         Во цената не е вклучено :
Туристичка такса 1/дневно за лице се плаќа во агенција задолжителна;
Услови за резервација и попусти :
·         Дете до 07,99г. на доп.легло БЕСПЛАТНО ;
·         Цените се изразени во евра/за соба дневно за мин. 3ноќевања;
·         Плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1=62,00мкд;
·         Резервација е задолжителна со уплата на аконтација од мин.30% од вкупниот износ;
·         За овој ценовник се применуваат општите услови на патување на ТА Метрополитен Травел ДОО; 
You are here

НАШИТЕ ПОНУДИ НА ВАШИОТ ЕМАИЛ

Visa-MasterCard-American-expressSTB-Flaer-Baner

ПЛАЌАЊЕ ДО 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА !!

најава

  • Адреса: Даме Груев 7 - Градски зид
  • Тел: (++ 389) 2 3 222 437
  • Website: www.metropoliten.com.mk

Add me to Skype